KONST / Litografier / Färglitografi 16087053
nr 1608 7053
Färglitografi
Oidentifierad konstnär. Signerad Oliw87, numrerad 21/50. Färglitografi, bildmått: 69x52cm, yttermått inklusive ram: 81x61cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 25 mars 2024
kl 18:23:51
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
600 kr
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
600 kr (Budbetjänt)
900 kr
6
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
6
1.000 kr
7